Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Toliau naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku Daugiau informacijos
Greitas pristatymas Klientų klubas 8 800 00150 info@select.lt Sekite mus
 
Prekė įdėta į
pirkinių krepšelį
 
Kūno masažuoklis

Fysio+ Kūno masažuoklis

Kiekis: 159,95
 

Daugiau pasiūlymų jums

 
 
Kūno masažuoklis
Kūno masažuoklisKūno masažuoklisKūno masažuoklisKūno masažuoklisKūno masažuoklisKūno masažuoklisKūno masažuoklisKūno masažuoklisKūno masažuoklisKūno masažuoklis

Kūno masažuoklis

  • Novatoriškas
  • Paprasta naudoti
  • Įkraunamas ir bevielis
Kūno masažuoklis art. 16448
59,95
Kiekis
  • Novatoriškas
  • Paprasta naudoti
  • Įkraunamas ir bevielis

Ar po treniruotės ar ilgos dienos darbe jaučiate raumenų įtampą ir mintys sukasi tik apie masažą? Šis aukštos kokybės masažuoklis padės greičiau atsistatyti raumenims ir padės greitai atsipalaiduoti. Pajausite, kaip kūnas dėkoja – geriau miegosite, kai raumenys bus atsipalaidavę. 6 greičių masažuoklis turi 6 skirtingus masažavimo antgalius, todėl galėsite padėti toms probleminės kūno vietoms, kurioms reikia. Lengvai naudojamas masažuoklis nekelia didelio triukšmo ir neerzins jūsų ar jūsų šeimos. Komplekte yra naudojimo instrukcija. Nėščioms moterims ar žmonėms, sergantiems širdies ligomis ar kitomis ligomis, kurioms reikia gydytojo priežiūros, būtina pasitarti su gydytoju prieš pradedant naudoti masažuoklį. Kompaktiškas ir lengvas, todėl galite pasiimti su savimi į keliones! Matmenys: apie 20 x 17 x 6 cm.

Fysio+ Kūno masažuoklis

Art. 16448
 
 

Atsiliepimai apie šią prekę

Šis prekė neturi atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Vertinti:


Noriu būti anonimiškas
Komerciniai skelbimai ir įžeidžiantys kalbą yra nepriimami