Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Toliau naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku Daugiau informacijos
NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS VIRŠ 49 €
 
Prekė įdėta į
pirkinių krepšelį
 
Elektrinis impulsinis raumenų treniruoklis

Fysio+ Elektrinis impulsinis raumenų treniruoklis

Kiekis: 119,95
 

Daugiau pasiūlymų jums

 
 
-20%
Elektrinis impulsinis raumenų treniruoklis
Elektrinis impulsinis raumenų treniruoklisElektrinis impulsinis raumenų treniruoklisElektrinis impulsinis raumenų treniruoklisElektrinis impulsinis raumenų treniruoklisElektrinis impulsinis raumenų treniruoklisElektrinis impulsinis raumenų treniruoklisElektrinis impulsinis raumenų treniruoklis

Efektyvi treniruotė nedidelėmis pastangomis 

  • Impulsinė treniruotė 
  • Greitesnis atsigavimas 
  • Stimuliuoja raumenis 
Elektrinis impulsinis raumenų treniruoklis art. 49866
24,95 19,95
Kiekis
  • Impulsinė treniruotė 
  • Greitesnis atsigavimas 
  • Stimuliuoja raumenis 

Raumenų treniruoklis saugiai perduoda švelnius impulsus jūsų raumenims, padėdamas jiems susitraukti gilesniuose sluoksniuose. Priklijuokite 4 treniruoklio plokšteles ant norimų raumenų grupių ir jie atliks visą darbą už jus. Tokiu būdu galite mankštintis nesilankę sporto salėje. Stiprinkite raumenis vieną ar du kartus per savaitę, vienos treniruotės laikas iki 30 minučių. Impulsinės raumenų stimuliavimo treniruotės taip pat padeda atsigauti po traumos ar po sunkios fizinės treniruotės. Treniruoklio elektros impulsų negalima lyginti su elektros šoku, tai yra maloni raumenų stimuliacija. Veiksminga ir efektyvi treniruotė yra, kai nejaučiama nemalonių impulsų, kurie sukelia diskomfortą. Galite rinktis iš 8 programų ir intensyvumo lygių, kad galėtumėte rasti jums patinkantį režimą ir ištreniruoti raumenis iki norimo rezultato. Svarbu! Impulsinė treniruotė tinka ne visiems (pvz., turintiems širdies stimuliatorių, sergantiems cukriniu diabetu, su nepastoviu kraujospūdžiu ar turintiems odos problemų). Prieš pirkdami impulsinį treniruoklį būtinai pasitarkite su gydytoju.

Veikia su 2 vnt. AAA tipo baterijų (nepridedamos, žr. 49204).

Fysio+ Elektrinis impulsinis raumenų treniruoklis

Art. 49866
 
 

Atsiliepimai apie šią prekę

Šis prekė neturi atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Vertinti:


Noriu būti anonimiškas
Komerciniai skelbimai ir įžeidžiantys kalbą yra nepriimami