Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Toliau naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku Daugiau informacijos
Geriausios kainos garantija 30 dienų grąžinimo garantija 8 800 00150 info@select.lt Sekite mus
 
Prekė įdėta į
pirkinių krepšelį
 
Blauzdų treniruoklis

Blauzdų treniruoklis

Kiekis: 114,95
 

Daugiau pasiūlymų jums

 
 
NAUJIENA
Blauzdų treniruoklis
Blauzdų treniruoklisBlauzdų treniruoklisBlauzdų treniruoklisBlauzdų treniruoklisBlauzdų treniruoklisBlauzdų treniruoklis

Blauzdų treniruoklis

  • Veiksmingas
  • 7 tempimo padėtys
  • Paprasta naudoti
Blauzdų treniruoklis art. 16389
14,95
Kiekis
  • Veiksmingas
  • 7 tempimo padėtys
  • Paprasta naudoti

Tempimo pratimai yra tokie pat svarbūs kaip ir treniruotė! Kojų raumenų tempimas yra labai svarbus ir būtinas prieš treniruotę, taip pat po treniruotės jų atpalaidavimas. Su blauzdų treniruokliu vienu metu patempsite keliose kūno vietose raumenis, o ne tik blauzdoje. Kojų tempimo pratimai yra naudingi tiek kojoms, tiek šlaunų galinei daliai. Teisingai tempiant kojas, apjungsite sėdmenų ir apatinės nugaros dalies veiklą. Galima naudoti ne tik treniruočių metu, tempimas taip pat naudingas kojų ir raumenų negalavimams malšinti. Pradėkite tempimą nuo mažiausio kampo, atsižvelgiant į savo komforto ribas - nustatykite tempimo kampą, kuris jums tinka. Nepamirškite, kad tempimas visada turėtų būti atliekamas maloniai tempiant, nejaučiant skausmo. Tempkite blauzdas, kol jausitės komfortiškai, rekomenduojama po 30–60 sekundžių. Pagaminta iš patvaraus plastiko. Tinka naudoti iki 110 kg svorio. Matmenys surinkto apie: 32 x 27 x 8 cm.

Blauzdų treniruoklis

Art. 16389
Geriausios kainos garantija 30 dienų grąžinimo garantija
 
 

Atsiliepimai apie šią prekę

Šis prekė neturi atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Vertinti:


Noriu būti anonimiškas
Komerciniai skelbimai ir įžeidžiantys kalbą yra nepriimami