Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Toliau naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku Daugiau informacijos
Geriausios kainos garantija 30 dienų grąžinimo garantija (845) 50 50 00 info@select.lt Sekite mus
 
Prekė įdėta į
pirkinių krepšelį
 
Veido kaukių rinkinys - pasidarykite patys, 7 vnt.

Veido kaukių rinkinys - pasidarykite patys, 7 vnt.

Kiekis: 112,45
 

Daugiau pasiūlymų jums

 
 
Veido kaukių rinkinys - pasidarykite patys, 7 vnt.
Veido kaukių rinkinys - pasidarykite patys, 7 vnt.Veido kaukių rinkinys - pasidarykite patys, 7 vnt.Veido kaukių rinkinys - pasidarykite patys, 7 vnt.Veido kaukių rinkinys - pasidarykite patys, 7 vnt.

Apsaugokite save ir vieni kitus dėvėdami veido kaukes

Veido kaukių rinkinys - pasidarykite patys, 7 vnt. art. 15985
12,45 Perkant 2 vnt. ir daugiau, vieneto kaina 11,45
Kiekis

Covid-19 plinta oro lašeliniu būdu arba liečiant viruso paveiktus paviršius. Viruso galite išvengti plaudami rankas ir dėvėdami veido kaukes. Jei sergate ar stipriai kosite, kaukė apsaugos aplinkinius. Apsaugos ir jus, nes sumažins galimybę virusui patekti iš aplinkos.

Jei norite įsitikinti, ar veido kaukė jums tinka, patikrinkite ar ši tinkamai priglunda prie nosies ir apglebia jūsų smakrą. Kaukė privalo sandariai priglusti prie veido ir būti patogi nešioti - nespausti veido.

Ekspertų teigimu, pagrindinė priežastis, kodėl virusas Europoje išplito labiau nei Azijoje yra ta, kad Azijoje daugiau žmonių nešiojo veido kaukes. Tai tapo įprasta ir pas mus - kaukes dėvime eidami į viešąsias vietas, kur yra didelė tikimybė užsikrėsti ar užkrėsti kitus. Svarbu žinoti, kad daugelis žmonių yra užsikrėtę, bet nejaučia jokių ligos simptomų.

Rinkinį sudaro viskas, 7 daugkartinėms kaukėms pasidaryti. Pasigaminkite kaukę iš 100% medvilnės, kurią privaloma skalbti po kiekvieno naudojimo 60° temperatūroje (be kt. rubų).

Naudojant tik šią kaukę, neapsisaugosite. Laikykites nurodymų laikytis atstumo, nespausti rankų ir t.t. Ši kaukė - papildoma priemonė pasirūpinti kasdienę apsauga.

Veido kaukių rinkinys - pasidarykite patys, 7 vnt.

Art. 15985
Geriausios kainos garantija 30 dienų grąžinimo garantija
 
 

Atsiliepimai apie šią prekę

Šis prekė neturi atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Vertinti:


Noriu būti anonimiškas
Komerciniai skelbimai ir įžeidžiantys kalbą yra nepriimami