Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Toliau naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku Daugiau informacijos
NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS VIRŠ 49 €
 
Prekė įdėta į
pirkinių krepšelį
 
Masažo šepetys prausimuisi

Comfort+ Masažo šepetys prausimuisi

Kiekis: 118,95
 

Daugiau pasiūlymų jums

 
 
-55%
Masažo šepetys prausimuisi
Masažo šepetys prausimuisiMasažo šepetys prausimuisiMasažo šepetys prausimuisiMasažo šepetys prausimuisiMasažo šepetys prausimuisiMasažo šepetys prausimuisiMasažo šepetys prausimuisiMasažo šepetys prausimuisi

SPA procedūros jūsų vonios kambaryje 

  • Efektyviai masažuoja 
  • Įkraunamas per USB 
  • Atsparus vandeniui 
Masažo šepetys prausimuisi art. 16497
42,95 18,95
Kiekis
  • Efektyviai masažuoja 
  • Įkraunamas per USB 
  • Atsparus vandeniui 

Šis neįtikėtinai efektyvus elektrinis dušo šepetys pavers vonios procedūras vienu malonumu. Pasirinkę vieną iš dviejų režimų ir 4 skirtingų purkštukų, šepetėlį galėsite naudoti pagal savo poreikius – kaip švelnų šveitiklį, maloniam masažui ar odos valymo procedūroms. Ir namų sąlygomis galite turėti jaunatvišką, gražiai spindinčią ir išpuoselėtą odą. Dėl ilgos ir patogios rankenos šepetį lengva naudoti. Nepamirškite palepinti savęs ir pakelti savo namų kūno procedūras į visiškai naują lygį su šiuo puikiu dušo šepečiu. Norint įkrauti šepetį USB jungtimi, reikia atsukti antgalį – plastikinio šepetėlio konstrukcija yra visiškai saugi ir atspari vandeniui. 4 lengvai keičiami antgaliai (minkštas šepetėlis, silikoninis masažo antgalis, pemzos antgalis ir minkštų šerių antgalis) + USB įkrovimo laidas. Ilgis apie 36 cm, o antgalių skersmuo apie 7 cm. 

Comfort+ Masažo šepetys prausimuisi

Art. 16497
 
 

Atsiliepimai apie šią prekę

Šis prekė neturi atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Vertinti:


Noriu būti anonimiškas
Komerciniai skelbimai ir įžeidžiantys kalbą yra nepriimami