Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Toliau naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku Daugiau informacijos
Greitas pristatymas Klientų klubas 8 800 00150 info@select.lt Sekite mus
 
Prekė įdėta į
pirkinių krepšelį
 
Didelis antistresinis kamuolys, geltonas

Didelis antistresinis kamuolys, geltonas

Kiekis: 17,10
 

Daugiau pasiūlymų jums

 
 
OUTLET
Didelis antistresinis kamuolys, geltonas
Didelis antistresinis kamuolys, geltonasDidelis antistresinis kamuolys, geltonasDidelis antistresinis kamuolys, geltonasDidelis antistresinis kamuolys, geltonasDidelis antistresinis kamuolys, geltonasDidelis antistresinis kamuolys, geltonasDidelis antistresinis kamuolys, geltonasDidelis antistresinis kamuolys, geltonas

Didelis antistresinis kamuolys, geltonas

Didelis antistresinis kamuolys, geltonas art. 16195
17,95 7,10 €
Kiekis

Šie gražūs ir dideli antistresiniai kamuoliai yra puiki priemonė lavinti rankų ir pirštų motoriką.  Braukite ranką per antistreso kamuolio paviršiumi, sugniaužkite pirštus į delną, tai taip paprasta, todėl galite daryti šiuos pratimus žiūrėdami televizoriu patogiai sėdint ant sofos.  Kamuolys yra maloniai minkštas, tačiau jausite pasipriešinimą spaudžiant.  Dėl minkštumo ir aksominio paviršiaus vaikai galės saugiai žaisti su jais viduje. Tai ne tik puikūs minkšti kamuoliukai, bet ir akį traukiantis interjero elementas svetainėje ar miegamajame.  Puiki idėja dovanai.  Užsisakykite laimingą saulėtą geltoną arba raminančią šviesią mėlyną spalvą.  Sudėtis: 100% poliesteris, matmenys apie  27 x 27 cm.

Didelis antistresinis kamuolys, geltonas

Art. 16195
 
 

Atsiliepimai apie šią prekę

anoniminis09.12.2021

Parašyti atsiliepimą

Vertinti:


Noriu būti anonimiškas
Komerciniai skelbimai ir įžeidžiantys kalbą yra nepriimami