Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Toliau naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku Daugiau informacijos
Greitas pristatymas Klientų klubas 8 800 00150 info@select.lt Sekite mus
 
Prekė įdėta į
pirkinių krepšelį
 
Uogų dėžutė su filtru, 1,6 l

Rotho Uogų dėžutė su filtru, 1,6 l

Kiekis: 110,30
 

Daugiau pasiūlymų jums

 
 
-20%
Uogų dėžutė su filtru, 1,6 l
Uogų dėžutė su filtru, 1,6 lUogų dėžutė su filtru, 1,6 lUogų dėžutė su filtru, 1,6 lUogų dėžutė su filtru, 1,6 lUogų dėžutė su filtru, 1,6 lUogų dėžutė su filtru, 1,6 lUogų dėžutė su filtru, 1,6 lUogų dėžutė su filtru, 1,6 lUogų dėžutė su filtru, 1,6 l

Uogos ir daržovės ilgiau liks švieži

  • Specialus filtras
  • Optimali drėgmė
  • Išimamas krepšelis
Uogų dėžutė su filtru, 1,6 l art. 98459
12,95 10,30
Kiekis
  • Specialus filtras
  • Optimali drėgmė
  • Išimamas krepšelis

Ar jums tenka išmesti pernokusias uogas ir daržoves? Jums daugiau nebereikės dėl to jaudintis. Su naująja dėžute maistas šaldytuve ilgiau liks šviežias ir traškus, sumažinsite išmetamų atliekų kiekį ir sutaupysite pinigų. Uogoms ir daržovėms reikia gero drėgmės balanso, kad jie taip greitai nesugestų. Ypatinga tinklelio struktūra sulaiko vandens lašelius, taip sukuriama ideali terpė. Dėl aukščiau pakelto krepšelio dugno ir plyšelių oras ir drėgmė subalansuojami, o filtras sugeria natūraliai uogų ir daržovių išskiriamą etileną, todėl jie ilgiau išlieka traškūs ir švieži. Išimamas krepšelis gali būti naudojamas ir kaip sietelis uogų ir daržovių plovimui. Išbandykite ir jums patiks!

Pridedamas vienas filtras, jo užtenka 90 dienų. Pagaminta iš indaplovėje plaunamo saugaus plastiko, atitinkančio ES reikalavimus, be BPA. Visas tūris 1,4 l, vidinio krepšelio tūris 1,3 l. Matmenys: apie 12 cm (aukštis) x14x14 cm (viršus) x 11x11 cm (apačia).

SVARBU! Papildomo filtro prekės kodas 98277.

Rotho Uogų dėžutė su filtru, 1,6 l

Art. 98459
 
 

Atsiliepimai apie šią prekę

Šis prekė neturi atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Vertinti:


Noriu būti anonimiškas
Komerciniai skelbimai ir įžeidžiantys kalbą yra nepriimami