Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Toliau naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku Daugiau informacijos
Greitas pristatymas Klientų klubas 8 800 00150 info@select.lt Sekite mus
 
Prekė įdėta į
pirkinių krepšelį
 
Savaime pripučiamas čiužinys

Savaime pripučiamas čiužinys

Kiekis: 134,95
 

Daugiau pasiūlymų jums

 
 
-33%
Savaime pripučiamas čiužinys
Savaime pripučiamas čiužinysSavaime pripučiamas čiužinysSavaime pripučiamas čiužinysSavaime pripučiamas čiužinysSavaime pripučiamas čiužinys

Savaime pripučiamas čiužinys

  • Savaime pripučiamas
  • Patvarus
  • Kompaktiškas
Savaime pripučiamas čiužinys art. 16330
52,95 34,95
Kiekis
Dėmesio! Šis produktas per didelis siųsti paštomatu!
  • Savaime pripučiamas
  • Patvarus
  • Kompaktiškas

Aktyvus laisvalaikis lauke ir stovyklavimas yra nepaprastai populiarus ir sveikas. Stovyklavimo reikmenys yra palyginti brangūs, o čiužinių pūtimas nakčiai daug laiko užimanti, varginanti ir labai nuobodi veikla. Galime pasiūlyti mažai priežiūros reikalaujantį savaime prisipučiantį čiužinį už protingą kainą. Viskas, ko jums reikia, yra atidaryti vožtuvą ir tolygiai padėti ant lygaus paviršiaus. Čiužinys savaime prisipučia per 60 minučių. Prisipūtus čiužiniui - nepamirškite vėl uždaryti vožtuvo. Pagalvės dalį reikia pripūsti fiziškai, tokiu minkštumo laipsniu, koks jums yra patogus. Čiužinį galite naudoti netikėtiems svečiams. Įsigijus 2 čiužinius, galite juos sujungti spaudėmis, esančiomis abiejose čiužinio pusėse, tokiu būdu gausite dvigulį čiužinį ir dalys neslys viena nuo kito. Komplekte yra krepšys ir tvirtinimo dirželiai. Ilgis kartu su pagalvės dalimi yra ~195 cm, o plotis 60 cm, storis ~ 5 cm. Pagaminta iš poliesterio ir PVC.

Savaime pripučiamas čiužinys

Art. 16330
 
 

Atsiliepimai apie šią prekę

Šis prekė neturi atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Vertinti:


Noriu būti anonimiškas
Komerciniai skelbimai ir įžeidžiantys kalbą yra nepriimami