Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Toliau naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku Daugiau informacijos

Jei į pašto dėžutę negavote Select katalogo, bet norite peržiūrėti jį, tai internetinę jo versiją galite pamatyti čia.
Kataloge yra net 64 puslapiai sumanių ir nebrangių prekių!

Peržiūrėti katalogą!

Jei negaunate Select katalogo arba tiesiog norite jį dar kartą peržvelgti, specialiai sukūrėme skaitmeninę katalogo versiją. Popierinį Select katalogą mūsų klientai gauna nemokamai iki 6 kartų per metus į savo pašto dėžutes. Gaila, bet ne visi mūsų klientai gauna katalogus, nes katalogai spausdinami ribotu tiražu.

Jei paspausite ant jums patinkančios prekės šiame skaitmeniniame kataloge, jus automatiškai nukreips į tą prekę internetinėje parduotuvėje, kur vienu paspaudimu galėsite įtraukti šį gaminį į savo pirkinių krepšelį ir lengvai, bei saugiai užbaigti pirkimą atsiskaitant už prekes. Jūsų patogumui galima katalogą atsisiųsti PDF formatu ir peržiūrėti jį kada tik jums patogu, net neprisijungus prie interneto.

Prekių asortimentas ir kainos kataloge gali skirtis nuo internetinės parduotuvės, priklausomai nuo to, kiek laiko prekės jau prekyboje. Jei praėjo ilgesnis laiko tarpas nuo katalogo platinimo pradžios, tokiu atveju dauguma populiariausių prekių jau gali būti išparduotos. Kai katalogas tik išleidžiamas, kai kurių prekių pristatymas gali vėluoti į sandėlį, todėl abiem atvejais kai kurių prekių iš skaitmeninio katalogo internetinėje parduotuvėje galite nerasti. Internetinėje parduotuvėje prekių asortimentas yra didesnis nei kataloge, o išpardavimo ar akcijų metu internetinėje parduotuvėje prekių kainos būna ženkliai mažesnės. Internetinėje parduotuvėje yra Outlet skiltis, kurios nerasite skaitmeniniame kataloge, joje yra tokios prekės, kurių liko labai nedidelis kiekis ir kurias galima įsigyti gerokai mažesnėmis kainomis.

Norite visada žinoti apie Select akcijas ir naujas prekes? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį puslapio apačioje arba klientų klubo puslapyje.