Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Toliau naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku Daugiau informacijos
Greitas pristatymas Klientų klubas 8 800 00150 info@select.lt Sekite mus

UŽSISAKYTI VISAI PAPRASTA

Pristatymas

Prie kiekvieno užsakymo, nepriklausomai nuo prekių skaičiaus ar svorio, priskaičiuojamos pašto išlaidos. Jeigu Jūsų užsakytos prekės bus siunčiamos keliais siuntiniais, už siuntimą mokėsite tik vieną kartą – pasiimdami pirmąją siuntą. Paprastai užsakymą išsiunčiame per 4-7 dienas.

Siuntų pristatymo būdai:

Siuntos atsiėmimas LP Express savitarnos terminale

 • Siuntimo kaina 3,45 €.
 • Užsakyme būtinai įrašykite savo mobiliojo telefono numerį ir (arba) el. pašto adresą.
 • Apie siuntos pristatymą į LP Express savitarnos terminalą Pirkėjas informuojamas SMS žinute (+ el. paštu). Žinutėje nurodomas LP Express savitarnos terminalo adresas ir PIN kodas.
 • Didžiausi leistini siuntos matmenys 35×61×74,5 cm. Jei siunta bus didesnė, siuntinys bus grąžintas pardavėjui.
 • Mokėti galima visomis Lietuvoje galiojančiomis mokėjimo kortelėmis. Mokėjimai grynaisiais pinigais nepriimami!
 • LP Express savitarnos terminale siuntos laikomos 3 dienas, po kurių siunta yra išimama iš terminalo ir dar saugoma 7 dienas, per kurias galima suderinti apie pakartotiną siuntos įdėjimą į terminalą.
 • LP Express savitarnos terminalų adresus rasite www.lpexpress.lt

LP Express kurjerio paslauga

 • Siuntimo kaina 4,95 €.
 • Užsakyme būtinai įrašykite savo mobiliojo telefono numerį, kad kurjeris galėtų su Pirkėju susisiekti telefonu ir informuoti apie siuntos pristatymą.
 • Jei telefonu nepavyko susisiekti su Pirkėju, siunta yra saugoma dar 7 dienas, per kurias galima suderinti dėl pakartotinio siuntos pristatymo. Po 7 dienų siunta grąžinama Pardavėjui.
 • Apmokėjimas kurjeriui pristačius prekes. Mokėjimas grynaisiais pinigais arba banko kortele. Mokant grynaisiais pinigais reikia tureti tikslia pinigu suma.
 • Atsiimant siuntą būtinas asmens dokumentas.

AB „Lietuvos paštas“ paslauga

 • Siuntimo kaina 4,25 €.
 • Mokėjimo būdai: atsiimant siuntą arba mokant iš anksto.
 • Jei siunta telpa į pašto dėžutę, jos svoris neviršija 2 kg ir už ją yra sumokėta iš anksto, siunta bus įdėta į Pirkėjo pašto dėžutę.
 • Jei siuntos svoris iki 2 kg ir už ją yra sumokėta iš anksto, siuntą į namus pristatys paštininkas. Neradus namuose Pirkėjo, siunta bus saugoma AB „Lietuvos paštas“ artimiausiame skyriuje 30 dienų. Apie siuntos atsiėmimą Pirkėjas bus informuotas K 11 pranešimu į pašto dėžutę, elektroniniu paštu arba SMS žinute.
 • Siunta, kuri yra su išperkamuoju mokesčiu (COD) arba jos svoris didesni nei 2 kg, bus pristatyta į pašto skyrių. Siunta bus saugoma AB „Lietuvos paštas“ artimiausiame skyriuje 30 dienų. Apie siuntos atsiėmimą Pirkėjas bus informuotas K 11 pranešimu į pašto dėžutę, elektroniniu paštu arba SMS žinute.
 • 3 zonoje (visa Lietuvos Respublikos teritorija, išskyrus 1 ir 2 zonas, t.y. didieji miestai ir miesteliai) siuntas iki 2 kg pristato mobilūs laiškininkai. Neradus namuose Pirkėjo, siunta bus saugoma AB „Lietuvos paštas“ artimiausiame skyriuje 30 dienų. Apie siuntos atsiėmimą Pirkėjas bus informuotas K 11 pranešimu į pašto dėžutę, elektroniniu paštu arba SMS žinute.
 • Siuntos virš 10 kg pristatomos į artimiausią AB „Lietuvos paštas“ skyrių. Siunta bus saugoma AB „Lietuvos paštas“ artimiausiame skyriuje 30 dienų. Apie siuntos atsiėmimą Pirkėjas bus informuotas K 11 pranešimu į pašto dėžutę, elektroniniu paštu arba SMS žinute.

Prekių pakeitimas ir grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos arba už jas grąžinami pinigai vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis.

Prekių grąžinimas vykdomas Pardavėjo nustatytu būdu. Prieš grąžinant prekes Pirkėjas privalo susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi elektroniniu paštu info@select.lt arba nemokamu telefonu 8 800 00150. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei nebuvo laikomasi prekių grąžinimo sąlygų.

Pirkėjas pats pasirenka jam tinkamą grąžinimo būdą. Už grąžinamų ar keičiamų prekių siuntimą ir papildomas paslaugas (siuntos supakavimas, jos registravimas ir t.t) moka Pirkėjas. Užsakius grąžinimą per LP EXPRESS kurjerį arba LP EXPRESS savitarnos terminalą, taikomas 3,5€ mokestis, kuris bus išskaičiuotas iš grąžinamos pinigų sumos. Grąžinant prekes paštu, grąžinimo kainą nustato paslaugų tiekėjas.

Grąžinamos prekės turi būti nedėvėtos / nenaudotos, nepažeistos, pilnos komplektacijos ir grąžinamos originalioje nepažeistoje pakuotėjei, kekviena prekė supakuota į savo pakuotę. Prekės gali būti matuotos, bandytos, bet ne sąmoningai pažeistos ar praradusios prekinę išvaizdą (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Sugadinus ar kitaip pažeidus originalią prekės pakuotę, taikomas 2€ mokestis, kuris bus nuskaičiuotas nuo grąžinamos pinigų sumos.

Pirkėjas turi teisę, nenurodęs priežasties, atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju (išskyrus išimtis nurodytas https://www.select.lt/taisykles), apie tai pranešęs Pardavėjui per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos. Tokiu atveju Pardavėjas grąžina prekių kainą ir pristatymo išlaidas, o grąžinimo išlaidas moka Pirkėjas. Nemokamas grąžinimas taikomas tik netikus drabužių ar avalynės dydžiams ir grąžinant nekokybišką prekę. Nekokybiškas ar dėl kitų priežasčių netikusias prekes Pirkėjas gali grąžinti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gavimo dienos. Jei Pirkėjas vienu užsakymu užsakė daugiau nei vieną prekę ir prekės pristatomos atskirai, grąžinimo terminas skaičiuojamas nuo tos dienos, kai Pirkėjas gauna paskutinę prekę. Nekokybiška prekė pakeičiama analogiška kokybiška preke arba grąžinami pinigai. Jei grąžinama prekė keičiama į kitą prekę, už siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Svarbu! Prekių spalva nuotraukose gali skirtis ir neatitikti realios prekės išvaizdos.

Pirkėjas norėdamas grąžinti prekę (-es) turi užpildyti prekių grąžinimo taloną, kuris pridedamas kartu su atsiųstomis prekėmis ir aiškiai nurodyti savo pageidavimus. Prekes grąžiniti adresu: UAB „Select rinka“, Erdvės g. 68, Ramučių k. 52114 Kauno r.sav. Prekės turi būti supakuotos saugiai.

Pinigai už grąžintas prekes grąžinami Pirkėjui per paštą arba bankiniu pavedimu į mokėtojo banko sąskaitą per 14 (keturiolika) dienų nuo grąžintos prekės gavimo dienos. Pardavėjas neprisiima atsakomybės dėl pavedimo už grąžintas prekes vėlavimo ar neatlikimo, jeigu Pirkėjas klaidingai pateikia grąžinimui reikalingus duomenis arba jų nepateikia ir nesilaiko grąžinimo tvarkos. Tik grąžinus visą siuntinį, grąžinamas pristatymo mokestis, kuris yra fiksuotas ir nepriklauso nuo užsakomų prekių kiekio, kitu atveju pinigai grąžinami tik už grąžintą prekę.

Prekių garantija: Tais atvejais, kuomet prekės garantija nėra nurodoma, taikoma garantija, kuri numatyta atitinkamuose nacionaliniuose teisės aktuose. Nekokybiška prekė pakeičiama analogiška kokybiška preke arba grąžinami pinigai. Jei grąžintą prekę pageidaujate pakeisti į kitą prekę, Pirkėjas apmoka siuntimo išlaidas. Vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“, prekių garantija netaikoma prekių grupėms, nurodytoms 2 dalies 18 punkte.

Baterijų, akumuliatorių, elektros ir elektroninių prekių surinkimas

Elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių atliekose esančios pavojingos medžiagos kelia pavojų aplinkai ir žmonių sveikatai. Patekusios į aplinką (vandenį, gruntą, atmosferą) atliekos gali užteršti ją pavojingomis toksinėmis medžiagomis (gyvsidabriu, švinu, kadmiu, chromu ir t. t.). Patekę į aplinką sunkieji metalai, rūgštys ir toksinės medžiagos didina kancerogeninį poveikį, kuris gali sukelti vėžinius susirgimus.

Vartotojams elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių atliekas būtina rūšiuoti ir atiduoti perdirbti, tik tokiu būdu bus saugoma aplinka ir tausojami gamtos ištekliai. Visus nebeveikiančius prietaisus (virykles, šaldytuvus, kompiuterius, elektroninius žaislus, lempas ir pan.) pristatykite į VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimo vietas, išeikvotas baterijas ir akumuliatorius atneškite į Gamintojų ir importuotojų asociacijos nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekų surinkimo vietas. Taip pat atliekas galite nemokamai palikti savivaldybių stambiagabaričių atliekų aikštelėse ir elektros įrangos ar baterijų ir akumuliatorių pardavimo vietose.

Elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimo vietų sąrašas – www.eei.lt.
Baterijų ir akumuliatorių atliekų surinkimo vietų sąrašas – www.gia.lt.
Nemokamas stambių buities prietaisų išvežimas, mob. 8 600 90 030.


Šis simbolis, kuriuo paženklinta elektros ir elektroninė įranga bei baterijos ir akumuliatoriai, reiškia, kad elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių atliekas reikia rinkti atskirai, nešalinti jų kartu su nerūšiuotomis komunalinėmis atliekomis.

 

Atliekų rūšiavimas

Tinkamas atliekų rinkimas, tvarkymas ir pateikimas antriniam naudojimui – tai procesas, prie kurio prisidėdamas kiekvienas visuomenės narys gali įnešti savo indėlį išsaugant švarią, sveiką ir stabilią aplinką. Šiuo metu didžioji dalis pakuočių atliekų patenka į komunalines atliekas, jų sparčiai daugėja. Į komunalines atliekas patekusios panaudotos pakuotės surenkamos kartu su kitomis potencialiomis antrinėmis žaliavomis. Atliekų rūšiavimas prasideda jų susidarymo vietoje, o perdirbti tinkamos antrinės žaliavos išskirstomos į atskirus konteinerius, dažniausia pažymėtus arba išskirtus spalvomis: geltona – plastikas, žalia – stiklas, mėlyna – popierius. Rūšiuoti atliekas dažnai padeda produktų ar produktų pakuotės ženklinimas.

Popierinės / kartoninės pakuotės žymėjimas:

Įvairių plastiko pakuotės rūšių žymėjimas:

Apie kitų pakuočių ženklinimą ir atliekų rūšiavimą daugiau skaitykite tinklalapyje www.zaliasistaskas.lt.