Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Toliau naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku Daugiau informacijos
Geriausios kainos garantija 30 dienų grąžinimo garantija 8 800 00150 info@select.lt Sekite mus

UŽSISAKYTI VISAI PAPRASTA

Pristatymas

Užsakytas prekes atsiųsime dviejų savaičių laikotarpiu. Dėl nenumatytų aplinkybių tai gali užtrukti kiek ilgiau.

Minimali užsakomų prekių suma - 10 €. Prie kiekvieno užsakymo, nepriklausomai nuo prekių skaičiaus ar svorio, priskaičiuojamos pašto išlaidos. Jeigu Jūsų užsakytos prekės bus siunčiamos keliais siuntiniais, už siuntimą mokėsite tik vieną kartą – pasiimdami pirmąją siuntą. Užsakant prekes galima pasirinkti prekių gavimo būdą – į Post 24 (savitarnos terminalą), į artimiausią pašto skyrių arba per LP EXPRESS kurjerį ar savitarnos terminalą.
P.S. Prekių sumažintomis kainomis skaičius ribotas.

Siuntų pristatymo būdai:

Omniva savitarnos terminalai

 • Siuntimo kaina 3,45 €.
 • Užsakyme būtinai įrašykite savo mobiliojo telefono numerį ir (arba) el. pašto adresą.
 • Apie siuntos pristatymą į Omniva savitarnos terminalą informuosime Jus SMS žinute (jei pageidausite ir el. paštu). Žinutėje nurodomas Omniva savitarnos terminalas, durelių kodas, grąžinimo kodas ir terminas. Įvedę durelių kodą ir sumokėję už siuntinį banko kortele, galėsite atsiimti savo gautą siuntinį.
 • Per savitarnos terminalą galima siųsti siuntas, kurių matmenys kartu su pakuote yra ne didesni kaip 41×38×64 cm.
 • Mokėti galima visomis Lietuvoje galiojančiomis mokėjimo kortelėmis, išskyrus American express kortelėmis. Mokėjimai grynaisiais pinigais nepriimami!
 • Omniva savitarnos terminale siuntos laikomos 7 dienas.
 • Paslauga teikiama tik miestuose. Omniva savitarnos terminalų adresus rasite www.omniva.lt

LP Express savitarnos terminalai

 • Siuntimo kaina 3,45 €.
 • Užsakyme būtinai įrašykite savo mobiliojo telefono numerį ir (arba) el. pašto adresą.
 • Apie siuntos pristatymą į LP Express savitarnos terminalą informuosime Jus SMS žinute (jei pageidausite ir el. paštu). Žinutėje nurodomas LP Express savitarnos terminalas, durelių kodas ir terminas. Įvedę durelių kodą ir sumokėję už siuntinį banko kortele, galėsite atsiimti savo gautą siuntinį.
 • Per savitarnos terminalą galima siųsti siuntas, kurių
 • matmenys kartu su pakuote yra ne didesni kaip 35×61×74,5 cm. Jei siunta bus didesnė, siuntinys Jums bus atsiųstas į artimiausią pašto skyrių.
 • Mokėti galima visomis Lietuvoje galiojančiomis mokėjimo kortelėmis. Mokėjimai grynaisiais pinigais nepriimami!
 • LP Express savitarnos terminale siuntos laikomos 3 dienas.
 • LP Express savitarnos terminalų adresus rasite www.lpexpress.lt

Siunta per LP Express kurjerį į namus

 • Siuntimo kaina 4,95 €.
 • Užsakyme būtinai įrašykite savo mobiliojo telefono numerį, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti telefonu ir informuoti apie siuntą. Kurjeris nurodytu telefono numeriu paskambins iki 2 kartų.
 • Gavus siuntą su Jumis bus susisiekta telefonu ir bus suderintas siuntos pristatymo laikas.
 • Jei telefonu su Jumis nėra galimybių susisiekti, siunta bus pristatyta į artimiausią paštą, o Jūs apie tai būsite informuoti atskiru pranešimu, kurį pateikę siuntą galėsite atsiimti pranešime nurodytame pašto skyriuje.
 • Apmokėjimas kurjeriui pristačius prekes. Mokėjimas grynaisiais pinigais arba banko kortele.
 • Atsiimant siuntą būtinas asmens dokumentas.

Į AB "Lietuvos paštas" skyrių

 • Siuntimo kaina 4,25 €.
 • Siunta bus pristatyta į artimiausią Jums pašto skyrių.
 • Gavus siuntą, Jūs gausite pranešimą iš pašto skyriaus. Savo siunta galėsite atsiimti pateikę šį pranešimą.
 • Pašto skyriuje siunta nemokamai saugoma 15 kalendorinių dienų.
 • Jei neturite galimybės per nurodytą laiką atsiimti siuntos, informuokite pašto skyrių.
 • Atsiimant siuntą būtinas asmens dokumentas.
 • Apmokėjimas atsiimant siuntą.

Prekių pakeitimas ir grąžinimas

Nekokybiškos prekės keičiamos arba už jas grąžinami pinigai vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis. Norėdamas grąžinti prekę (-es), vadovaudamasis, Pirkėjas turi užpildyti prekių grąžinimo taloną, kuris pridedamas kartu su atsiųstomis prekėmis.

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų: Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, t. y. kiekviena prekė savo pakuotėje. ĮSPĖJIMAS: ant originalios pakuotės negalima rašyti adreso, klijuoti pakavimo juostos, suplėšyti ar kitaip pažeisti pakuotės išvaizdos. Priešingu atveju pinigų grąžinimas ar prekių keitimas nebus garantuotas. Prekės gali būti matuotos, bet ne dėvėtos, bandytos, nesąmoningai pažeistos ar praradusios prekinę išvaizdą (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta. Grąžinamos prekės komplektas turi būti toks, koks buvo atsiųstas Pirkėjui. Grąžinant prekę būtina užpildyti grąžinimo taloną, esantį apatinėje sąskaitos faktūros dalyje ir jį grąžinti kartu su grąžinama preke. Tiksliai nurodykite savo pageidavimus. Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei nebuvo laikomasi prekių grąžinimo sąlygų.

Prekių grąžinimas vykdomas Pardavėjo nustatytu būdu: nekokybiškas ar nepatikusias prekes galima grąžinti per 30 (trisdešimt) dienų nuo prekių gavimo dienos. Jei Pirkėjas vienu užsakymu užsakė daugiau nei vieną prekę ir prekės pristatomos atskirai, grąžinimo terminas skaičiuojamas nuo tos dienos, kai Pirkėjas gauna paskutinę prekę. Prekių spalva nuotraukose gali skirtis ir neatitikti realios prekės išvaizdos.

Tuo atveju, kai prekė grąžinama remiantis 3.2 punkte numatyta teise, Pardavėjas grąžina tik prekių kainą ir pristatymo išlaidas, grąžinimo išlaidas sumoka Pirkėjas. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis. Pinigai už grąžintas prekes grąžinami Pirkėjui per paštą arba bankiniu pavedimu į mokėtojo banko sąskaitą per 30 (trisdešimt) dienų nuo grąžintos prekės gavimo dienos. Pirkėjas pats pasirenka jam tinkamą grąžinimo būdą. Pardavėjas neprisiima atsakomybės dėl pavedimo už grąžintas prekes vėlavimo ar neatlikimo, jeigu Pirkėjas klaidingai pateikia grąžinimui reikalingus duomenis arba jų nepateikia ir nesilaiko grąžinimo tvarkos.

Prekės pakavimas: Už grąžinamų ar keičiamų prekių siuntimo mokestį bei papildomas paslaugas kaip siuntos supakavimas ar jos registravimas, apmoka Pirkėjas. Nemokamas grąžinimas taikomas tik netikus drabužių ar avalynės dydžiams. Užsakius grąžinimą per kurjerį, taikomas 3,5 eur mokestis. Pašte grąžinimo kainą nustato paslaugų tiekėjas. Grąžinant prekes paštu, nurodykite grąžinimo adresą: UAB „Select rinka“ Erdvės g. 68, Ramučių k., 52114 Kauno r. sav. Sugadinus ar kitaip pažeidus originalią prekės pakuotę, taikomas 2 eur mokestis. Prieš grąžinant prekes, būtina susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi elektroniniu paštu info@select.lt arba telefonu 8 800 00150

Pinigai už grąžintas prekes grąžinami per pašto perlaidą arba į Jūsų asmeninę banko sąskaitą (kaip pageidausite) per 14 dienų nuo grąžintos prekės gavimo dienos. Tik grąžinus visą siuntinį yra grąžinamas pristatymo mokestis, kitu atveju pinigai grąžinami tik už grąžintą prekę. Daugiau informacijos apie pinigų, prekių grąžinimo tvarką ir prekių apkeitimą galite sužinoti paskambinę telefonu 8 800 00150, interneto svetainėje www.select.lt arba susisiekę el.paštu info@select.lt .

Prekių garantija: Tais atvejais, kuomet prekės garantija nėra nurodoma, taikoma garantija, kuri numatyta atitinkamuose nacionaliniuose teisės aktuose. Nekokybiška prekė pakeičiama analogiška kokybiška preke arba grąžinami pinigai. Jei grąžintą prekę pageidaujate pakeisti į kitą prekę, Pirkėjas apmoka siuntimo išlaidas. Vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“, prekių garantija netaikoma prekių grupėms, nurodytoms 2 dalies 18 punkte.

Baterijų, akumuliatorių, elektros ir elektroninių prekių surinkimas

Elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių atliekose esančios pavojingos medžiagos kelia pavojų aplinkai ir žmonių sveikatai. Patekusios į aplinką (vandenį, gruntą, atmosferą) atliekos gali užteršti ją pavojingomis toksinėmis medžiagomis (gyvsidabriu, švinu, kadmiu, chromu ir t. t.). Patekę į aplinką sunkieji metalai, rūgštys ir toksinės medžiagos didina kancerogeninį poveikį, kuris gali sukelti vėžinius susirgimus.

Vartotojams elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių atliekas būtina rūšiuoti ir atiduoti perdirbti, tik tokiu būdu bus saugoma aplinka ir tausojami gamtos ištekliai. Visus nebeveikiančius prietaisus (virykles, šaldytuvus, kompiuterius, elektroninius žaislus, lempas ir pan.) pristatykite į VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimo vietas, išeikvotas baterijas ir akumuliatorius atneškite į Gamintojų ir importuotojų asociacijos nešiojamųjų baterijų ir akumuliatorių atliekų surinkimo vietas. Taip pat atliekas galite nemokamai palikti savivaldybių stambiagabaričių atliekų aikštelėse ir elektros įrangos ar baterijų ir akumuliatorių pardavimo vietose.

Elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimo vietų sąrašas – www.eei.lt.
Baterijų ir akumuliatorių atliekų surinkimo vietų sąrašas – www.gia.lt.
Nemokamas stambių buities prietaisų išvežimas, mob. 8 600 90 030.


Šis simbolis, kuriuo paženklinta elektros ir elektroninė įranga bei baterijos ir akumuliatoriai, reiškia, kad elektros ir elektroninės įrangos bei baterijų ir akumuliatorių atliekas reikia rinkti atskirai, nešalinti jų kartu su nerūšiuotomis komunalinėmis atliekomis.

 

Atliekų rūšiavimas

Tinkamas atliekų rinkimas, tvarkymas ir pateikimas antriniam naudojimui – tai procesas, prie kurio prisidėdamas kiekvienas visuomenės narys gali įnešti savo indėlį išsaugant švarią, sveiką ir stabilią aplinką. Šiuo metu didžioji dalis pakuočių atliekų patenka į komunalines atliekas, jų sparčiai daugėja. Į komunalines atliekas patekusios panaudotos pakuotės surenkamos kartu su kitomis potencialiomis antrinėmis žaliavomis. Atliekų rūšiavimas prasideda jų susidarymo vietoje, o perdirbti tinkamos antrinės žaliavos išskirstomos į atskirus konteinerius, dažniausia pažymėtus arba išskirtus spalvomis: geltona – plastikas, žalia – stiklas, mėlyna – popierius. Rūšiuoti atliekas dažnai padeda produktų ar produktų pakuotės ženklinimas.

Popierinės / kartoninės pakuotės žymėjimas:

Įvairių plastiko pakuotės rūšių žymėjimas:

Apie kitų pakuočių ženklinimą ir atliekų rūšiavimą daugiau skaitykite tinklalapyje www.zaliasistaskas.lt.