Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Toliau naršydami šiame puslapyje sutinkate su slapukų naudojimu.
Sutinku Daugiau informacijos
Greitas pristatymas Klientų klubas 8 800 00150 info@select.lt Sekite mus
NEMOKAMAS PRISTATYMAS UŽSAKYMAMS VIRŠ 49 €
 
Prekė įdėta į
pirkinių krepšelį
 
Juodos diabeto kojinės su sidabriniais siūlais

Fysio+ Juodos diabeto kojinės su sidabriniais siūlais

Kiekis: 19,95
 

Daugiau pasiūlymų jums

 
 
NAUJIENA
Juodos diabeto kojinės su sidabriniais siūlais
Juodos diabeto kojinės su sidabriniais siūlaisJuodos diabeto kojinės su sidabriniais siūlaisJuodos diabeto kojinės su sidabriniais siūlaisJuodos diabeto kojinės su sidabriniais siūlaisJuodos diabeto kojinės su sidabriniais siūlais

Juodos diabeto kojinės su sidabriniais siūlais

  • Minkštos ir antibakterinės 
  • Besiūlės
  • Kvėpuojančios
Juodos diabeto kojinės su sidabriniais siūlais art. 16803
9,95
Kiekis
  • Minkštos ir antibakterinės 
  • Besiūlės
  • Kvėpuojančios

Gal jus vargina patinusių kojų problema? Dėl daugybės sveikatos problemų, amžiaus priežasčių, diabeto ar net greitai besikeičiančios temperatūros gali prireikti specialių kojinių. Galime pasiūlyti įsigyti itin tamprias kojines, kurios nespaudžia ir nekelia diskomforto kojoms. Specialus audinys su sidabro siūlais yra kvėpuojantis, antibakterinis ir antistatinis, bei puikiai reguliuoja kūno šilumą, o tai padeda išlaikyti kojas sausas ir be kvapo, tokiu būdu apsaugo nuo trinties, pūslių ir odos infekcijų. Jūsų kojų gerovė yra jūsų sveikatos raktas! Diabetinės kojinės yra tokios patogios, kad tinka visiems - tiek vyrams, tiek moterims, bet ir tiems, kurie neturi problemų su kojomis. Kojinės yra išbandytos ir patvirtintos Estijos diabeto asociacijos, jos gerina kraujotaką, mažina skausmą, nuovargį ir spaudimą, todėl idealiai tinka diabetikams ar tiems, kuriems, dėl darbo tenka ilgai stovėti. Galimi  dydžiai: 37-40; 41-44 ir 45-48. Sudėtis 78% šukuota medvilnė, 16% poliamidas, 4% sidabro siūlai ir 2% elastanas. Skalbti 40 °C temperatūroje.

Fysio+ Juodos diabeto kojinės su sidabriniais siūlais

Art. 16803
 
 

Atsiliepimai apie šią prekę

Šis prekė neturi atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Vertinti:


Noriu būti anonimiškas
Komerciniai skelbimai ir įžeidžiantys kalbą yra nepriimami